KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12023312
nr 1202 3312
Signerad TH Lind, motiv från Skåne, landskap med kärra. Olja på duk, 27x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 september 2018
kl 20:35:08
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)